Spelers

  • Marielle van der Meent – Buitenspeelster
  • Kirsten Lakerveld – Buitenspeelster/ Diagonaal
  • Celine Rusman – Middenaanvalster
  • Lisanne Verweij – Buitenspeelster
  • Afra Korteweg Maris – Middenaanvalster
  • Joyce Kooij – Buitenspeelster/ Diagonaal
  • Inge Klein-Wieringa – Middenaanvalster
  • Nienke Veenstra – Middenaanvalster
  • Madelief Klinkenberg – Spelverdeelster
  • Karolien Schaareman – Diagonaal
  • Ewa Adamczak – Spelverdeelster
  • Kiki Spaninks – Buitenspeelster/ Diagonaal

Trainer

  • Cees van der Meent

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
6 okt.17:00Waterlanders DS 1 - NOVO DS 1De Steupel NIEUWKOOP
13 okt.13:00NOVO DS 1 - Zovoc DS 1Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
27 okt.17:00SKC DS 1 - NOVO DS 1Universitair SC LEIDEN
3 nov.13:00NOVO DS 1 - Kalinko DS 2Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
17 nov.13:00NOVO DS 1 - Sovicos DS 1Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
22 nov.21:30GSC Haaglanden DS 2 - NOVO DS 1Essesteyn VOORBURG
1 dec.13:00NOVO DS 1 - GSC Haaglanden DS 1Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
8 dec.13:00NOVO DS 1 - Dosko DS 1Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
15 dec.14:15Inter Rijswijk DS 2 - NOVO DS 1Marimbahal RIJSWIJK ZH
19 jan.13:00NOVO DS 1 - Waterlanders DS 1Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
26 jan.19:30Zovoc DS 1 - NOVO DS 1Noord-Westerhal ZOETERMEER
2 feb.13:00NOVO DS 1 - Leython DC DS 3Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
9 feb.14:30Kalinko DS 2 - NOVO DS 1Houtrust sporthal 'S-GRAVENHAGE
16 feb.13:00NOVO DS 1 - SKC DS 1Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
8 mrt.21:30Sovicos DS 1 - NOVO DS 1Steenwijklaan 'S-GRAVENHAGE
16 mrt.13:00NOVO DS 1 - GSC Haaglanden DS 2Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
23 mrt.16:00Dosko DS 1 - NOVO DS 1De Stolp STOLWIJK
29 mrt.21:30Leython DC DS 3 - NOVO DS 1De Bloemerd LEIDERDORP
6 apr.13:00NOVO DS 1 - Inter Rijswijk DS 2Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
13 apr.13:00VTC Woerden DS 2 - NOVO DS 1Thijs van der Polshal WOERDEN
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien